Termin najbliższej wysyłki kurierem Dostawa kurierem STOP MARKET: 2024-06-18, w godzinach: 8-10
Termin najbliższego odbioru: 2024-06-18, w godzinach: 8-10
stopmarket
Wadowice Zmień region
  0,00 zł
  Zawartość koszyka (0) - 0,00 zł
  Program Lojalnościowy

  Zakupy w sieci supermarketów STOP to także korzyści dla klientów ponieważ nasza sieć pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada także swój własny program lojalnościowy. Każdy z klientów naszych sklepów posiada możliwość założenia karty stałego klienta STOP, na której następnie może gromadzić punkty. Za każde wydane 10zł kupujący otrzymuje 1 punkt. Zebrane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody.

  W każdym ze sklepów znajduje się gablota z nagrodami, które uzupełniane są na bieżąco przez obsługę każdej z placówek. Wśród licznych produktów, które nasi klienci mogą otrzymać wzamian za zgromadzone punkty znaleźć można m.in zestawy kawowe, komplety sztućców, artykuły gospodarstwa domowego, pościele a nawet bony zakupowe do wykorzystania w sklepach należących do naszej sieci.

  Każdy posiadacz karty "STOP" w dowolnej chwili może sprawdzić stan zgromadzonych przez siebie punktów. By tego dokonać może skorzystać z dwóch dostępnych obecnie opcji – dokonać sprawdzenia punktów na naszych stronach internetowych (strona oficjalna / e-sklep) lub poprosić o ich sprawdzenie pracownika (kasjera / kasjerki) dowolnej z naszych placówek.

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów już wkrótce planujemy wprowadzenie kolejnych rozwiązań, które ułatwią im korzystanie z naszego programu lojalnościowego.

  Jak wyrobić kartę stałego klienta?

  Musisz tylko wykonać kilka prostych króków, aby otrzymać naszą kartę, zbierać punkty, a następnie odbierać nagrody.

  • Pobierz (link dostępny poniżej) lub odbierz od Naszego pracownika krótki wniosek.

  • Uzupełnij.

  • Oddaj go naszemu pracownikowi (np. podczas zakupów)

  • Po upływie około 2 tygodni odbierz kartę w naszym sklepie.

  Pobierz plik

  Pobierz formularz o wydanie Karty Stałego Klienta
  Formularz należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do jednego z naszych supermarketów.