Termin najbliższej wysyłki kurierem Dostawa kurierem STOP MARKET: 2024-07-16, w godzinach: 8-10
Termin najbliższego odbioru: 2024-07-16, w godzinach: 8-10
stopmarket
Wadowice Zmień region
  0,00 zł
  Zawartość koszyka (0) - 0,00 zł
  O firmie

  Początki naszej firmy sięgają roku 1998 kiedy w Przytkowicach koło Kalwarii Zebrzydowskiej został otwarty pierwszy z pięciu prężnie działających obecnie supermarketów.

  Inspiracją do jego założenia był... supermarket we Włoszech, który założyciele firmy, Krzysztof i Jolanta Gajewscy, odwiedzali w trakcie wakacji niespełna dziesięć lat wcześniej. W udzielonym niedawno wywiadzie Krzysztof Gajewski z sentymentem wspominał:

  Z żoną chodziliśmy po zakupy do wyjątkowo dobrze zarządzanego supermarketu, w którym produkty były zawsze świeże, a właściciel bardzo dbał, by nie było bałaganu i kolejek. I zawsze miał wielu klientów."


  Pod koniec lat dziewięćdziesiątych takiego supermarketu w rodzimym mieście Państwa Gajewskich jeszcze nie było...

  Pozytywny odbiór i sukces pierwszego sklepu sprawiły, że w następnych latach nasza sieć sukcesywnie zaczęła się rozrastać i powiększać o kolejne placówki - kolejno w Kalwarii Zebrzydowskiej (2003), Zatorze (2007), Wadowicach (2012) oraz Myślenicach (2015).

   

   

   

  W naszych sklepach stawiamy przede wszystkim na lokalnych producentów i wytwórców, szczególnie mięs i wędlin, nabiału, warzyw i owoców, pieczywa oraz ciast. Do współpracy zapraszamy w pierwszej kolejności polskie firmy dzięki czemu nasi klienci znajdą w naszych sklepach szeroki wybór wysokiej jakości rodzimych produktów w atrakcyjnych cenach.

  W naszych supermarketach znaleźć można bogaty wybór produktów nabiałowych, spożywczych, smaczne mięsa i wędliny, starannie wyselekcjonowane i zawsze świeże owoce oraz warzywa a także szeroki asortyment kosmetyczno-chemiczny a nawet małe AGD!

  Naszym kupującym oferujemy także doskonale zaopatrzone stoiska cukiernicze. Dzięki współpracy z najlepszymi okolicznymi cukierniami zapewniamy szeroki wybór tortów, ciast oraz ciastek.

  To jednak nie wszystko! Dodatkowym atutem naszych sklepów są znajdujące się w ich obrębie paczkomaty oraz bankomaty. Ponadto w każdym supermarkecie zainstalowane zostały lottomaty.

  Dla nas przede wszystkim liczy się klient i jego potrzeby. Dbamy o to by w naszych placówkach nigdy nie było kolejek. W tym celu w każdym ze sklepów mamy 1-2 osoby, które w przypadku ewentualnych zatorów przy kasie pomagają w ich rozładowaniu.

  Projekt: Sklep internetowy

  W tym roku, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się wdrożyć także sprzedaż internetową na terenie gminy Wadowice.

  Dzięki temu rozwiązaniu zakupione w naszym sklepie internetowym towary zostaną dowiezione bezpośrednio do klienta lub klient będzie mógł je odebrać bezpośrednio w wybranym przez siebie supermarkecie firmy STOP.